PODSUMOWANIE WEEKENDU

Przedstawiamy piłkarskie podsumowanie tygodnia w Klubie Sportowym Forza Wrocław:

 

  • Akademia rocznika 2010

 

Ostatnie dwa weekendy obfitowały w dużą liczbę minut rozegranych w formie sparingów przez zawodników z rocznika 2010 trenera Dawida Zalewskiego.

Po powrocie z ferii zimowych chłopcy, na przestrzeni ostatnich dwóch weekendów, rozegrali: 
1. Sparing z AP Champions Oława
2. Trojmecz z drużynami KS Sporting Wroclaw oraz Football Academy Wrocław
3. Sparing z drużyną STS Sokół Smolec.

  • Akademia rocznika 2009

 

W Niedzielny poranek podopieczni Trenera Michała rozegrali sparing mecz z miejscowym Parasolem. Po zaciętej rywalizacji i świetnych akcjach, zawodnicy Forzy zwyciężyli. Był to na pewno bardzo wartościowy sparing dla jednej jak i drugiej drużyny.

  • Akademia Rocznika 2008

W ostatnim czasie grupa Fabryczna 2008/2009 rozegrała kolejne dwa sparingi w systemie 9x9. Tym razem podejmowali drużynę Fenomenu Leśnica 2008 oraz drużynę Młodzików Parasola Wrocław. Była to kolejna część przygotowań do przyszłego sezonu, w którym chłopcy rozpoczną swój pierwszy sezon w rozgrywkach ligowych.

  • Młodzik Krzyki 2006 oraz Młodzik Fabryczna 2007

Podopieczni trenera Marka Łukowa oraz Bartka Gawrona rywalizowały natomiast bezpośrednio między sobą w wewnętrznej grze kontrolnej. 

  • Młodzik Fabryczna 2006

Podopieczni trenera Żurka również nie próżnowali. Młodzicy z rocznika 2006/2007 rozegrał swój sparing z drużyną Fenomenu Leśnica, który pewnie wygrali.

  • Trampkarz 2005

 Trampkarze trenera Żurka rozegrali aż dwa sparingi: Najpierw w piątek zmierzyli się z drużyną Olympic Wrocław, a w niedzielę podjęli drużynę Sokoła Smolec.

  • Trampkarz 2004/2005

Grupa trampkarzy trenera Kamila Bednarskiego rozegrała aż dwa sparingi w odstępie niecałych 48 godzin.

Pierwszy sparing odbył się w sobotę z dobrze znaną  Unią Wrocław, a drugi w niedzielę wieczorem z drużyną Parasola.

  • Trampkarz 2004

W niedzielę podopieczni trenera Jakuba Strojca rozegrali mecz kontrolny z silną drużyną FC Wrocław Academy grającą na co dzień w 1 lidze dolnośląskiej. Nasi zawodnicy rozegrali dobry mecz, który na pewno zaprocentuje w zbliżających się rozgrywkach ligi wojewódzkiej

  • Junior Młodszy 2003

Kolejny sparing rozegrali podopieczni trenera Marcina Szewczyka. Tym razem rywalami była drużyna Kolektywu Radwanice, z którymi nie tak dawno rywalizowali jeszcze w lidze. Tym samy był to siódmy mecz kontrolny rozegrany w pre-sezonie.